Nový příspěvek
Jméno:
Předmět:
Text:
max.  500  znaků  (zbývá:  500  znaků)
Lukáš Kowala
17/03/2012
díky
Vážený pane Mareši,
jste úplnej borec. Ten největší z hlediska komiksového humoru. V podstatě si Reflex kupuji kvůli Vašemu Zelenému Raoulovi (jo, abych nezapomněl, "Rozjebaná země" nemá chybu), prostě umíte rychle reagovat na (nejen) politické dění v ČR, svou zemi miluji nadevše, ale právě proto jsem rád, že můžeme kritizovat zdejší nešvary (a že jich tedy máme) a Vám se to daří perfektně. Po malířské straně jste génius (že by druhý Kája Saudků?). Přeji jen úspěchy, magory zde píšící ignorujte.
Štěpán Mareš
Dobrý, hodně pozdní večer, vážený Lukáši!
Děkuju vám mnohokrát, poslal jste mi krásné psaní, a já si toho moc vážím:)!
Nebyl jsem schopný napsat vám dřív, protože jsem zápasil s chřipkou, a ani to ťukání do klávesnice mi nešlo.
Moc mě těší, že se vám líbí moje práce, -to je pro mě vyznamenání- a zároveň i signál, že mám (a můžu) pokračovat dál. Máte pravdu, nešvarů tu máme bohužel požehnaně, takže pořád je kde brát. Je to takový téměř nekončící zástup politických lupičů, fabulátorů, lhářů, kašparů, atd...
Děkuju vám i za pochvalu plakátu- nápadů je pořád dost, jen bych někdy potřeboval 4 ruce, aby je člověk stačil všechny zpracovat a přenést na výkres. I tak se budu dál snažit a snad budete i v dalších dnech a týdnech pobavený nad mými karikaturami a komixy.
Mějte krásnou středu, a ať se vám jen a jen daří:)
Zdraví vás, Štěpán Mar.
Přemek
16/03/2012
Obrázek
Dobrý den,
je možné Vám napsat někam jinam než na tyto stránky?Jedná se prosbu soukromého rázu.Díky.
Přemek
Štěpán Mareš
Dobrý den Přemku, pošlete mi SEM na sebe kontakt, a já ho zveřejňovat nebudu. A napíši vám.
Zdraví vás, Štěpán Mareš.
Marta
15/03/2012
Proč? :)
Proč je tady tolik ošklivých vzkazů? Ach ti lidé......nešťastní sami se sebou.
Tak já tu bilanci snad trochu vylepším:

Dobrý den ane Mareši,
chci Vás jenom pozdravit a popřát hezký den, i Vaší paní a poděkovat za Raula, dnenší plakát v Reflexu a Váš celkový humor a vystupování!
Víc Vás takových :)
Zdravím, Marta
Štěpán Mareš
Slečno (paní) Marto, - dobrý, pozdní večer vám přeji- a zároveň se vám velmi omlouvám, že odepisuji se zpožděním. Položila mě minulý týden chřipka, a ještě jsem se z toho úplně nedostal...brrr, nikomu to nepřeji.
Děkuji vám za milé psaní, to mě opravdu hodně potěšilo :) Ten plakát je vcelku "odvážný", tak si to vlastně přál i vydavatel. No, pro někoho může být odvážný třeba až příliš, ale o to víc jsem rád, že se líbí vám, ženě. Zároveň se vás i nadále budu snažit svoji prací pobavit a rozesmát. O to mi jde - a šlo - totiž vždy v první řadě.
Mějte prima týden, ať se vám daří, a ještě jednou děkuju. Ať se vám vše daří! :)
Srdečně, Štěpán Mar.
Petra
15/03/2012
...
Takovým troubům odepíšete a na mě prdíte... :-(
Štěpán Mareš
Petro milá, promiňte mi, - z celého srdce se vám omlouvám.... !
Já jsem se pár dní nedostal k mailu, k počítači, měl jsem dost práce, k tomu nějaké schůzky a natáčení pořadu v ČT (Tykadlo, se to jmenuje :))
Tak vy se vdáváte...a to jste "si" mne myslela! Ale já vám to pochopitelně přeji!!....ehm, nechcete se ještě rozmyslet? :)
Každopádně jste velmi milá, že píšete,- (nechcete mi alespoň jako na památku poslat vaši fotografii? Když mi napíšete kontakt, nebudu ho zveřejňovat, jen vám pošlu - samosebou -ve vší počestnosti, svůj... :) -Ne, prosímvás, neberte to jako drzost, nemyslím to zle, ani nijak dvojsmyslně.

(tomu člověku- jak jste psala- troubovi- odpovídal zřejmě administrátor webu, protože podobná psaní o smrti a násilí se v dnešní době berou vcelku vážně, přestože si dotyčný naivně myslí, že je anonymní.)

Takže se ještě jednou omlouvám, že vám odepisuji s takovým zpožděním!
Srdečně vás zdraví, a pěkný den přeje Štěpán Mareš :)
Pavel K.
12/03/2012
zpráva
Milý Štěpáne,
děkuji za krásnou odpověď, výpis z Vašich stránek jsem hodil na stránky K 213.
Ještě jednou Vás zdravím a doufám, že se z toho marasmu jednou vyhrabeme. Bylo by už na čase. Tak hodně úspěchů a držte se!

S pozdravem "Blbcům zmar!"
Váš Pavel K.
Štěpán Mareš
Dobrý den Pavle,
zdravím vás a promiňte za pozdní odpověď, měl jsem chřipku a i to psaní mi dělalo problém.
Jsem rád, jestli jsem vás potěšil a vašeho kolegu- kamaráda- také. Já také nechci vidět vše jen černě, a někdy mám bohužel pocit, že žijeme v jedné velké, černé kronice, a to by bylo zlé.
Takže, mějme lepší náladu, humoru zdar, a ať se vám- nám - daří!
Držím palce a mějte hezký den! :)
Štěpán Mar.
První stránka12345678910... Poslední stránka