Nový příspěvek
Jméno:
Předmět:
Text:
max.  500  znaků  (zbývá:  500  znaků)
x
11/03/2012
Egon Bondy
Rozbiju ti držku za toho Bondyho ty debile cigánskéj tos kurevsky posral, dostaneš železnou tyčkou do toho tvojeho cigánskýho ksichtu tomu věř, už brzy ty zmrde!!!!
Štěpán Mareš
Vaše I.P. adresa byla předána kriminální polici ČR
Pavel K.
11/03/2012
zpráva
Milý Štěpáne,
nedejte si kazit náladu takovým dementem, jako je Pavel Lehký. je to chudák, zatížený komplexem méněcennosti a vylévající si svůj vztek na lidech, kteří něco umějí a dokážou. Nám normálním lidem se Vaše obrázky moc líbí a hlavně přispívají k vylepšení naší "blbé nálady". Protože i dobrý humor je formou, jakou český člověk vždy dokázal a stále dokáže čelit všem idiotům světa. Pomohl i přežít i politickému vězni a mému kamarádu Ing.Fialovi kriminál! Moc Vám za to všichni děkujeme!
Štěpán Mareš
Dobrý den Pavle, zdravím vás!
Děkuju vám za milou zprávu, to potěší :)
Ano, máte pravdu, zamindrákovaných lidí, kteří brouzdají po internetových diskusích a vylévají si vztek a ukájejí tak svoji frustraci je celkem dost, a tento člověk mezi ně evidentně patří. Pokud to dokáže, měl by se nad sebou alespoň zamyslet.

Jsem rád, že se vám mé kresby líbí, a že vás dokáží pobavit. Proto je také tvořím, abych čtenáře pobavil, a abych je pokud možno alespoň na chvíli odvedl od jejich každodenních starostí.... Jsem za vás a za pana ing.Fialu opravdu rád, a vděčný, moc mě to těší!
Přeji vám co nejhezčí neděli, a pozdravujte všechny blízké kolem sebe.
Ještě jednou vám děkuju,
s úctou, Štěpán Mar. :)
Pavel Lehký
09/03/2012
Mareš opravdu takovým psycholabilním týpkem, jak o sobě píše v životopise.
Vzpomínám, jak se tetelil rozkoší z toho, že byl součástí party "Dementů" na TV Prima. Tehdy to byl jeho životní vrchol, kdy byl v televizi a mohl tam exhibovat.
Od té doby to s ním jde už jenom z kopce.

Vsadím se, že tento příspěvek si zveřejnit netroufne. Na rozdíl od Paroubka, který se názorů čtenářů svého blogu nebojí, je Mareš jenom zakomplexovaný ubožák.
Štěpán Mareš
Vy jste čímdál legračnější :)
Zajděte si na psychiatrii a když jim tam tyto své "příspěvky" ukážete, oni vám hned rádi vysvětlí, kdo je zakomplexovaný ubožák. (můžete si tipnout, že to nakonec budete vy).
Jinak - už jsem vám odpověděl. Jestli umíte kromě psaní těch vašich blbůstek i trochu číst, tak si odpověď přelouskejte.
Mějte prima den, vy bodrý bojovníku břitkým slovem :)
Štěp. Mar.
Pavel Lehký
09/03/2012
Ten blbec Mareš ještě žije ? A z čeho ?
Před pár lety vystupoval Mareš na Primě v pořadu s příznačným názvem "DEMENTI". Jako jeden z těchto dementů neúnavně dokazoval, že je toho svého titulu hoden.
Kde dnes tato mentální troska vegetoval a čím se vlastně živí, když už nikoho nezajímá Paroubek, kterého jediného podle vlastního přiznání uměl Mareš namalovat a byl placen za slaboduchoučké "vtipy" na jeho téma ?
Dotuje ho aspoŇ ODS nějakými zakázkami za to, jak apelováním na primitivní vkus jednoduchých pivařů pomohl vyhrát ODS volby ?
Štěpán Mareš
Vy jste srandovní...! :) Přesně vy patříte k těm neskutečně hloupým lidem, tzv. buranům, kteří sami neumějí přemýšlet. Právě vám musí diktátor jako Paroubek ukazovat cestu a nařizovat, co je správné a co ne, kdo špatný a kdo dobrý. (i když sám pere špinavé, nakradené miliony).
Jste hlupák, který druhé nazývá hlupákem. Jen si sám neuvědomujete, že tím hlupákem jste právě vy.

No jo, jenže vy žijete v zajetí jednoduchých frází, které slyšíte z televize a bulváru. Sám nic nemáte a sousedovi závidíte i kozu na dvorku. Jen kdyby mu ještě chcípla, to byste měl radost, viďte...
Jste zkrátka bytost poháněná závistí a zlobou ke komukoliv kolem vás, a o to jste trapnější a legračnější. Jen tak dál, moc vám to přeji.
A přeji vám zároveň hezký den, a užírejte se dál :)
S pozdravem, Štěp. Mar. :)
co ti je k do toho!
08/03/2012
stojíš za
uplně na hovno maluje a ještě to je trapárna!!! vzdej to hochu!
Štěpán Mareš
Nauč se nejdřív trochu lépe gramatiku a pak piš své inteligentní, anonymní výplody. Pěkný den, primitive.
S pozdravem, Štěpán Mar. :)
První stránka ...11121314151617181920... Poslední stránka