Nový příspěvek
Jméno:
Předmět:
Text:
max.  500  znaků  (zbývá:  500  znaků)
miloš šindelář
09/11/2012
...jen tak...
Vážený Štěpáne,děkuji Vám za to že jste,jinak bych si Vás musel vymyslet.přeji jen to nej,nej..
Štěpán Mareš
Vážený pane Miloši,
moc vám děkuju :)
To je krásné psaní, které fakt potěší, a dodá energii. Je to od vás hodně milé!
Přeji vám a vašim blízským, ať se vám všechno daří a také přeji mnoho a mnoho úspěchů :)
Srdečně, Štěpán Mar.
Tomáš Hořejší
07/11/2012
komiksový tendr pro EU
Dobrý večer, možná by vás mohlo zajímat toto: http://bruselska-spojka.cz/bruselska_spojka/?p=1829
Štěpán Mareš
Dobrý večer Tomáši, zdravím vás, a moc vám děkuji:)
Já o tom něco už slyšel, a četl - ale za tenhle konkrétní kontakt vám opravdu děkuju.
Mějte hezký den, a ať se vám jen a jen daří!
Srdečně, Štěpán Mar. Zkusím se ozvat
:)
Pavel
07/11/2012
Kontakt
Krásný den Štěpáne, posílal jsem Vám na "veleumelce" nějakou prosbu. Ale on se mnou ten "veleumelec" :-) nechce komunikovat. Moc prosím, můžeme se kontaktovat nějak jinak či na jiné adrese? Díky a faj den. Pavel (pavel.odbrna@email.cz)
Štěpán Mareš
Dobrý den Pavle,
ta adresa- tuším- nefunguje, - místo ní by tam měla být tato - stepanmares@seznam.cz
Samozřejmě děkuji za psaní, vážím si toho :)
Štěp.Mar. :)
Milan Černík
29/10/2012
metalizační dvoje volby a labutí píseň pérozloděje ve Španělském sále
Zdravím Vás Štěpáne, hurikán Sandy Česko zdá se neopouští ani v ekonomice , ani v politice. To je pro tvůrce politické satiry Vašeho typu jistě velmi dobré, neboť objednávky na Rauly musí pršet ze všech stran. Vyjde u Vás jedna stránka jako věštírna, který pošuk bude po Klausovi prasidentem ? Ono je to fakticky jedno, já bych byl pro Ducha Cáta a k němu kokoura Mikeše zapůjčeného od pana Krbce z večerníčku. Druhou věštící stránku bych rád viděl: budou předčasné, nebo řádné p.volby ?
Štěpán Mareš
Dobrý večer pane Milane, také vás zdravím :)
Ano, teď zrovna kreslím Zeleného Raoula a v příběhu skutečně vystupuje vědma- kartářka, která nám jakože v roce 1989 věští, že se za 23 let vrátí na pražský hrad komunista.....no, scénárista se celkem vyřádil, i když ona to vlastně ani není fantazie, je to fakt. Takže ani nebylo třeba fantazírovat.

"Vážený pan prezident Klaus - jeho majestát"- jak s paní Lívií sám sebe nazývá, to má už za pár, a na jeho místo se tlačí jiní, vesměs pochopitelně poznamenaní minulým režimem. Ostatně, jsou poznamenaní tak jako Klaus, jen ten nestihl vlastnit rudou knížku.
Takže až na T.Okamuru a V.Franze je to taková parta hic ze stejného, prognostického hnízda :) Co dodat- snad jen to, že si myslím, že kocour Mikeš by byl z těch kandidujících určitě nejlepší. ( Je to sympaťák, mnoho dětí i dospělých ho miluje, a ještě by se hezky kreslil ).
Zdraví vás, Štěpán Mar.
p.s. - sledujme tu show dál....
Petr Korec Třebíč
29/10/2012
TV
Ahoj Štěpáne, po letech tě zdravím a gratuluju ke skvělé kariéře, která je nezpochybnitelná - vždyť doplňovací funkce mi v google po napsání slova Štěpán nabízela jenom volbu Mareš :-) Zajímalo by mě, jak moc je pravda co v TV líčil Karel Šíp, opravdu jsi takové hovado a chodíš to TV jenom chlastat slivovici s Urbanem a Vyčítelem?

PK
Štěpán Mareš
Čau Petře, neslyšel a neviděl jsem tě asi 14 let, ale ten drzý dotaz....no jsi to celý ty, jak zamlada :)
Karel Šíp byl tehdy při onom natáčení Všechnopárty naštvaný, i když naštvaný spíš "naoko"...byla to totiž vcelku sranda. S tím opilstvím to ale pravda není.
Bylo to tak, že jsem před natáčením potkal Petra Urbana, a protože jsme měli čas, nudili se, a lidé se do divadla Semafor teprve trousili, sedli jsme si na bar v předsálí a každý jsme vypili 2 třetinky Plzně. A určitě uznáš, že z toho se opít nedá....leda, že bych snad byl úplný abstinent, nebo tak něco. Což je ovšem nesmysl. ( Však určitě víš a pamatuješ si - já alkohol piju. Sice ne nějak moc, ale 2 třetinky piva mi opravdu nic neudělají. Koneckonců i při mé výšce a váze by to bylo přinejmenším podivné :))
No, a pak následovalo natáčení, které se zvrhlo v takovou zvláštní exhibici, lidé se bavili, a my taky.
Kdo se chvilkami opravdu moc nebavil, byl právě Karel Šíp, ale po natáčení mu pan režisér řekl, že ten díl bude fajn a svým způsobem "výjimečný", a Karel byl rázem v pohodě.
V pohodě byl i Petr Urban, který normálně vypije 10 piv a vypadá pořád stejně, takže ani s ním 2 malá piva nic udělat nemohou. A Vyčítal, to je takový morous, věčně nerudný a zamračený, ten si pořád brblal něco pro sebe. Přesto jsme až PO natáčení všichni tři ( bez Šípa ) šli do přilehlé hospody, vedle divadla, a tam jsme se teprve uvedli do lehce podnapilého stavu.

Karel Šíp mi pak po odvysílání pořadu volal, a říkal, že ten díl bude zařazený i na Silvestra do výběru "toho nejlepšího z Všechnopárty", a že je spokojený.
Jestli´s to náhodou neviděl, můžeš se na to mrknout na youtube nebo někde jinde na internetu - ale přiznám se, že jsem poměrně donedávna nevěděl, že to na internetu dodnes koluje.
Tož tak.
Doufám, že jsi v pohodě a že se ti daří. Mohli bysme po letech zase udělat nějakou sbírku básní...teda ty napsat, já ilustrovat. :) Doufám a věřím, že se snad potkáme. klidně mi napiš tel. číslo, nebudu ho zveřejňovat.
Zdraví tě, Štěpán Mar.
První stránka12345678910... Poslední stránka