Nový příspěvek
Jméno:
Předmět:
Text:
max.  500  znaků  (zbývá:  500  znaků)
Ivan Hron
17/10/2012
dotaz a pozdrav
Dobrý den pane Mareši
Poslal jsem vám jeden nápad na adresu veleumelec@seznam.cz
Je to adresa k vám? Nechtěl jsem to davat sem :-)

Štěpán Mareš
Dobrý den pane Ivane, zdravím vás velmi (opožděně) a srdečně!
Prosímvás, ta adresa je momentálně nefunkční, vznikne nová, a někam ji na hlavní stránku webu dáme- a třeba i výraznější... Ať ji čtenáři nemusejí těžce a špatně hledat. Moc vám děkuju za nápady- klidně, když napíšete sem, a i vaši adresu, nemusím a nebudu vaše náměty zveřejňovat, jestli nechcete. Není problém,
Jsem moc rád, že existují lidé jako vy, hraví a se smyslem pro humor, to je perfektní :)
Přeji vám krásný den - i když je takový mlhavý a pošmourný- a to jak v Praze, tak na Vysočině- ale nenechme se otrávit počasím. (když už to stačí dělat politikové)
Zdraví vás, Štěpán Mar.
josefina nerell
16/10/2012
palec nahoru!
...moc toho o Vas nevim, ale to malo, ce se ke me dostalo, me nuti udelat neco, co obvykle nedelam, totiz pouzit teto cesty a mocnym hlasem zavolat: BRAVO!!!
Konecne nekdo, kdo ma civilni kuraz a vtip.......mavam na Vas z Göteborg(u),kde bydlim, a je me lito, ze nejsem "doma", tj. v Semilech, jinak bych si na Vas dosla k Dase do Turnova.....moc ji pozdravujete a at na Vas slunce sviti, i kdyz je pod mrakem.....a az budete mit cestu na sever, vezte, ze jste vzdy vitan (i)........Josefina N
Štěpán Mareš
Dobrý večer, paní Josefino, děkuji vám!
Beseda v Turnově byla snad povedená, (tedy - je to můj subjektivní pocit - ale i účastníci besedy říkali, že byla :) )... Škoda, že jste nemohla přijet. Mluvil jsem o vás s paní pořadatelkou, a říkala, že vás zná, a že jste velmi milá. Což si samozřejmě já myslím taky.
Děkuju vám za chválu, vážím si toho, a budu se snažit dál. A slibuji, že až si to namířím směr Švédsko, opravdu rád se u vás stavím. Snad budete doma, díky za pozvání ! :)
Srdečně vás zdraví, Štěpán Mar.
Milan Černík
10/10/2012
propuštění dolíka na svobodu...
Rád bych si prohlédl Vaši grafickou reakci na zcela nečekané rozuzlení kauzy dolík, v kontextu douzlení kauzy Rath. Velmi, ale opravdu velmi. Opět máme to vítězství modré pravdy a lasky na dosah ruky , ne-li ještě blíže. Bradavičnatá bude určitě nakupovat za státní peníze dolíkovi letenky na jeho nový soukromý ostrov v karibýku.
Štěpán Mareš
Dobrý večer, pane Milane, zdravím vás.
Příští týden, respektive za 5 dnů vyjde příběh Zeleného Raoula v Reflexu, věnovaný právě této bytosti, -škoda jen, že v příběhu tak trochu počítáme s tím, že je ve vazbě. Však víte- články a karikatury pro týdeník vznikají s předstihem, uzávěrky jsou týdenní a neúprosné, a ve chvíli, kdy jsem komix odevzdal, tohoto Topolánkova poskoka propustili na svobodu. (I když osobně si myslím, že poskokem byl tehdy spíš Topolánek, a tenhle si ho pásl jako děvečku na E55.)
Svůj krátký názor jsem zveřejnil tady na webu- měl jsem radost, jelikož to vypadalo, že se ledy hnuly, a MÓDNÍ slovní spojení "padni komu padni" nabývá KONEČNĚ na významu. Leč...asi ne. Kdoví jaké a čí konexe a peníze a kdovíco ještě v tom "jede"...nejsem velkým příznivcem teorií "spiknutí", ale tohle je podle mne evidentní.

Tak ale nezoufejme, třeba se za nějakých 20 - 30 let nějaké drobné spravedlnosti i v této kauze dočkáme. :)
:(
Zdraví vás, Štěp. Mar.
Jitka
08/10/2012
Chvály není nikdy dost
Dobrý večer pane Mareši, čtu(prohlížím) vaše komiksy už hóódně dlouho, ale až teď jsem se osmělila k tomu Vám za ně vyseknout poklonu. Je fajn, že se někdo na dění v Čechách dokáže podívat s nadhledem a vtipem jako vy, navíc pěkně v obrázcích..... Ikdyž nepochybuji, že máte hodně příznivců. Hlavně fanynek(-: Mno, škyt. Takže tak, chtěla jsem vám jen udělat radost. Mějte se báječně a přeju hodně invence, či snad múzy?! Jitka
Štěpán Mareš
Dobrý den Jitko, to jste milá, děkuju vám :)
Promiňte mi, že vám odpovídám později než bych měl, omlouvám se.
No, snažím se, pracuju, někdy až (opravdu) dost - někdy třeba i "v kuse", přes noc. Zkrátka, podle množství prácea nápadů. Jestli se vám moje věci líbí, jsem moc rád, fakt že jo. Proto je taky kreslím. A takovéhle vaše psaní, to je právě to, co mi dodává onu invenci, a zároveň je (jste) pro mě múzou.
Ještě jednou děkuji a přeji vám pěkný den. A ať se vám úplně všechno daří.
Zdraví vás, Štěpán Mar.
Vlasta
01/10/2012
ještě k obrazům
Děkuji za odpověď. Ptal jsem se, protože na vašem webu píšete, že s olejem pracujete intensivně.
Štěpán Mareš
Vlasto - dobrý den, děkuju za dotaz, připomínku- zase odpovídám pozdě, promiňte.
Já bych to měl na webu - jestli je tu napsáno "intenzívně"- nechat opravit...Spíš na "chtěl bych" pracovat intenzívně.
Pravdou je, že na obrazy tolik času nemám, přestože mě napadají další a další výjevy, motivy a scenérie, atd...Jen nemůžu pořád najít dostatek času na jejich realizaci.
Den by musel mít nejlépe tak 35 hodin, nebo bych neměl chodit spát :)
Každopádně už budu muset alespoň pár těch obrazů (olejů a akrylů) tady na webu ukázat, protože jak dělam asi "1000 věcí" naráz, tak tohle pořád nestíhám.
Děkuju moc, přeji vám pěkný den a zdravím vás :)
Štěp.Mar.
První stránka12345678910... Poslední stránka