Nový příspěvek
Jméno:
Předmět:
Text:
max.  500  znaků  (zbývá:  500  znaků)
Vlasta
21/09/2012
oleje
Dobrý den pane Mareši,
na Vašich web stránkách jsem četl, že malujete také oleje. Je možné koupit některý olej na plátně? Máte nějaký katalog či int.stránky s nabídkou olejů a ceník?Štěpán Mareš
Dobrý den Vlasto, zdravím vás :), já jsem byl na na dva dny na Vysočině a v Telči a Slavonicích, (na takovém jakobyvýletě) tak jsem se nedostal dřív k mailu, omlouvám se.
Budu muset už opravdu aspoň několik obrazů sem, na web, dát. Když už o nich píši a také mluvím v rozhovorech, tak ať je tu také mám. Spíše ze svého lajdáctví jsem to ještě neudělal, a také kvůli tomu, že se tyto stránky momentálně lehce předělávají- respektive dodělávají do angličtiny a bude tu ve "větším" prodej trik (a dalších předmětů) s mými kresbami a motivy, tak jsem se pořád k těm olejům a akrylům nedostal.... (na ten prodej předmětů se mimochodem můžete podívat už teď, v sekci TRIČKA)

Takže já to napravím. Nedělám obrazy často, protože na ně nemám moc času, ale v první fázi jich tu tedy aspoň pár (konečně) zveřejním:) (o prodeji se pak uvidí...proč ne)
Zdraví vás srdečně a pěkný den přeje , Štěpán Mar.
Karel
05/09/2012
Ještě ke karikaturám
Dobrý den, p. Mareši, psal jsem mail do jména a nevím, jestli vám to došlo, takže píšu mail tentokrát sem - karwie@seznam.cz - jednalo se o ty karikatury pro křížovky. Přeji vám hodně nápadů a děkuji, Karel Wiedermann.
Štěpán Mareš
Dobrý den pane Karle, děkuju vám za psaní, potěšilo mě velmi :)
Já jsem vám poslal maila, tak snad vám došel.
Také vám přeji hodně štěstí a úspěchů! :)
Zdraví vás, Štěpán Mar.
Karel
04/09/2012
Prosba o pár karikatur
Dobrý den,p. Mareši, mám prosbu.Asi o ní víte od mé kámošky (jménem I...),která vám poslala pár mailů ohledně karikatur.Pokud je vám opravdu poslala,tak já jsem ten,o koho se jedná.Jde mi o to,že byste mi poslal pár karikatur (asi 3) našich slavíků(zpěváků),já je hodím do čtverečků,vepíšu tam výrazy a bude z toho křížovka do soutěže.Neklepejte si na čelo a nesmějte se,je to tak.Jen bych to potřebvoval buď z boku nebo zepředu.Žbirku a Matušku už mám,byl byste té ochoty?Děkuji.
Štěpán Mareš
Dobrý večer pane Karle :)
Tak jo. Jen musím pak zapřemýšlet kde ty konkrétní karikatury, které byste chtěl, mám uložené....no, zřejmě v počítači. Tedy- zjistím to, až mi napíšete jména slavíků... Klidně mi pošlete (sem) mailovou adresu, ať mám váš kontakt.
Nemusíte mít obavy- vaše psaní v rámci zachování vašeho soukromí nemusím zveřejňovat.
Zdraví vás, Štěpán Mar.
Franta
01/09/2012
příspěvek
nebylo mi umožněno dokončit původní příspěvek,styďte se p. Mareš
Štěpán Mareš
Dobrý večer pane Franto, můžete psát co chcete, nic vám nezakazuji, a ani k tomu nemám možnosti.
Jen - každý příspěvek je omezený počtem znaků, a to číslem 500. Když se ale vaše myšlenka do 500 znaků nevejde, můžete pokračovat - psát - v novém příspěvku.
S pozdravem, Štěp. Mareš.
Lukáš Kowala
29/08/2012
Olympijská Praha
Dobrý den,
nemůžu si dovolit Vás nepochválit :P za perfektně povedený díl Z. Raoula s podtitulem "Olympiáda konečně v Praze!" Je sice pravda, že zrovna já patřím k těm bláznům, kteří opravdu věřili, že se Praha olympijská 2016 povede, dokonce jsem byl členem výboru uchazečského města Praha a pořád, i nyní, doufám, že to někdy klapne. Ale pokud to opravdu klapne, tak to zřejmě nebude nepodobné Vašemu výjevu v komiksu. Proto věřím, že až tady opravdu ta olympiáda bude, vy budete hlavní zpravodaj!
Štěpán Mareš
Dobrý pozdní večer Lukáši, děkuju vám velmi za psaní.
No, mně by se Olympiáda v Praze líbila, jen si také myslím, že by to vypadalo- dopadlo- právě tak nějak, jak to ukazoval a popisoval právě komiks Zelený Raoul. Kdekdo by si pěkně namastil kapsy, a třeba by se ještě nakonec sportovalo na nedostavěných stadionech... :) Což by ale mohla být i legrace a svým způsobem i prvenství, které by nám připadlo....
Ale ne, vážně, není to špatná myšlenka, ale asi si na organizaci takové akce budeme muset ještě počkat. Každopádně reklama by to byla rozhodně úžasná.
(A pak se i moc rád ijmu "role hlavního zpravodaje"- jestli tedy ještě budu v té době na živu) :)
Ještě jednou vám moc děkuji za přízeň a přeji vám prima dny a celý týden! ( a nejen týden )
Srdečně, Štěpán Mareš.
První stránka12345678910... Poslední stránka