Nový příspěvek
Jméno:
Předmět:
Text:
max.  500  znaků  (zbývá:  500  znaků)
Eva z Brrr...
24/07/2012
Štěpán zpět!
No konečně!!!!!!!! Už to, milý Štěpáne, bylo SAKRA dlouho!!!!!
Moc zdravím a těším se na vše nové!!! !Hezké dny přeje Eva z ...však vy víte odkud...:)
Štěpán Mareš
Evo dobrý večer, velmi vás zdravím,
- opravdu S R D E Č N Ě ! :)
Moc vám děkuju za přání k narozeninám, udělala jste mi radost, a já si moc vážím toho, že jste si na mě vzpomněla. Promiňte mi, že jsem se vám tak dlouho neozval, a že i tady na webu jsem tak dlouho "chyběl"...Měl jsem děsného lítání, zařizování, práce, atd, atd, a skoro nic jiného jsem nestíhal...
Ještě jednou vám děkuju a pozdravujte rodinu! :)
Srdečně vás zdraví Štěpán Mareš :)
Mějte úspěšný, nový týden!
Petr Ciprian
02/07/2012
prosba
Dobrý den, mám na vás velkou prosbu. V září budu slavit padesátiny. Na plánovanou oslavu bych chtěl všem svým kamarádům poslat originální pozvánku. Nejsem výtvarně nadaný typ a velice mi na tom záleží. Proto se na vás dovoluji obrátit s prosbou o pomoc. Chápu, že nebudu jediný, který se na vás s podobnou věcí obrací a váš čas není nafukovací, ale aspoň to zkouším. Předem děkuji za odpověď.
Štěpán Mareš
Dobrý den pane Petře, prominte mi prosím moji pozdní odpověď, - jestli ještě máte zájem- pošlete mi sem- do této RUBRIKY VAŠI PŘEDSTAVU, jak by ta pozvánka měla vypadat. (já vaše psaní zveřejňovat nemusím, takže klidně napište, a připište vaše telefonní číslo), a já hned budu vidět, jestli a do kdy to stihnu ... :)
Zdraví vás, Štěpán Mareš, - ještě jednou se omlouvám za zpoždění, měl jsem toho moc - a ten čas tak letí... :(
Veronika, 16 let
23/06/2012
A co Jan Tleskač?
Dobrý den, píšu Vám již asi potřetí :)) A i potřetí Vám chci poděkovat za skvělé komixy..!
Vykašlete se na ty urážlivé vzkazy a tvořte dál a dál. :))

PS : Doufám že se jednou dozvím, co na to Jan Tleskač! :)
Štěpán Mareš
Veroniko, jste moc milá, děkujuuu! - se zpožděním, ale přece!
Nezlobte se za tu pozdní odpověď. Vím, že jste mi už psala, a já vám odpovídal - tedy, doufám, že se k vám moje odpověď dostala :)
A- ano - určitě přijde jednou rozluštění, cože vlastně má ten Jan Tleskač na mysli....

Ještě jednou díky za podporu, to potěší, a přidá chuť do práce! Mějte krásné dny a ať se vám daří. A zase napiště, jestli se vám bude chtít :)
Zdraví vás, s úctou, Štěpán Mar.
Michal
16/05/2012
dotaz
Dobrý den,pane Štěpáne, co říkáte na " deRathizaci " v Hostivici ? Bude
od Vás nějaký obrázek na toto téma?
Přeji hezký den
Michal
Štěpán Mareš
Dobrý den Michale, prosím promiňte mi moji velmi pozdní odpověď na váš dotaz. Měl jsem děsně práce, do toho nějaké povinnosti, cestování, psaní nějakých článků (zároveň i sem tam píšu), malování obrazu na zakázku, atd... Takže ještě jednou - omluva za zpoždění!!
de RATHizace už, zdá se, probíhá vcelku úspěšně, je zvláštní, co ten člověk všechno dokázal za tak krátkou dobu "napáchat". A kde všude museli v "jeho" kraji psát na cedule, že "to a to" vzniklo díky panu MUDr. Rathovi.... Rath si prostě vytvořil kult své vlastní osobnosti. Hrozné.
Teď už svůj kult bude velebit a "KULTivovat" jen v kriminále.
Několik dílů Zeleného Raoula o Rathovi už vzniklo, a další budou určitě následovat.
Teď je zároveň v kurzu a hrdinou Zeleného Raoula Kalousek, jeho nadávky, urážky, jeho rozčilování se skrz stíhání Parkanové, skrz potenciální stíhání jeho kamarádů v kauze nákupů letadel CASA, atd... Takže- Rath (zatím) padl, ale vstali noví bojovníci! :)
Držím vám palce, ať se vám daří, a děkuju vám za dotaz. S úctou, Štěpán Mareš.
Petra Švagerková
15/05/2012
dotaz na namalování obrazu
Přeji hezký den, chtěla jsem se zeptat, zda byste na zakázku namaloval obraz. Psala jsem Vám mail, bohužel nebyl doručen. S pozdravem PŠ
Štěpán Mareš
Dobrý den, milá Petro, je to už opravdu celkem dlouho, co jste mi psala, a já jsem váš mail vaše psaní našel až teď...prominte mi, prosím.
Obrazy na zakázku čas od času dělám, to ano, jenže je to - popravdě- běh na delší trať, a to hlavně a především kvůli nedostatku času. Takže by to trvalo zřejmě třeba i pár měsíců, bohužel. Nevím, jestli byste vydržela "čekat"..... Nebo ano??
Petro milá, moc vám děkuju za dotaz, a promiňte ještě jednou za moji pozdní odpověď!!!!
S úctou a srdečně vás zdraví, Štěpán Mareš.
První stránka12345678910... Poslední stránka