Nový příspěvek
Jméno:
Předmět:
Text:
max.  500  znaků  (zbývá:  500  znaků)
Kateřina
14/05/2012
Vzpomínka
Dobrý den,nevím jestli si ještě pamatujete,ale já moc dobře,tenkráte v Okříškách jsem bydlela se svojí mámou na hotelu naproti vlakáči,bylo mi 7 a chodila jsem do 1.třídy. Moc dobře si vás už nepamatuju,ale vím že jste mě vezl do nemocnice a na benzince mi koupil velkého plyšáka kocoura Sylvestra,mám ho stále doma. Jsem moc ráda že se vám daří. Vašíčková
Štěpán Mareš
Kateřino dobrý den- nebo spíš ahoj- to víš, že si tě pamatuju, no samozřejmě.
Přiznám se, že jsem tady na webu kvůli mnoha povinnostem a práci dlouho nebyl, tak se teďka snažím napravovat resty. A i když mi to bude chvíli trvat, musím všem odpovědět. :)
Takže, Katko, ať se ti jen a jen daří a pozdravuj mamku! :)
Jsem rád, že plyšáka ještě máš, vážím si toho.
Zdraví tě moc a moc, Štěpán Mareš :)
vd
13/05/2012
rgb
Vaše aktualita z 25.3.2012 stručně vystihuje to co si o tom myslím také. Všimněte si, že se o celé věci už nemluví, nepíše, už je to včera, je to nezajímavé. Stejně tak nevíme, jestli to někdy nějak dopadne s "promoprem" a nebo Drobil na Ministarstvu životního prostředí - to že odstoupí je dost málo - jen at není na očích a někde ve správní radě tradá...
Štěpán Mareš
Dobrý den, pane RGB,
promiňte mi prosím tu děsivě zpožděnou odpověď, měl jsem nějaké starosti, radosti, mnoho práce a zřizoval jsem E-Shop tady na webu, který bude v nejbližších dnech fungovat, atd, atd.....
Ano, přesto, že je dnes ta aktualita už "stará", tak platí. Vše se v klidu zametlo pod koberec, Janoušek i s řidičákem dál jezdí autem jako by se nechumelilo, a je ticho po pěšině. A samozřejmě, že se mu vůbec nic nestane, maximálně jen jakési napomenutí, ve smyslu- "tyty, to se přece nedělá"......
A -ano- zřejmě takto to dopadne- vlastně NEdopadne- i s Promopro, s letadly CASA a dalšími miliardovými průšvihy a obrovskými skandály...
doufal jsem, že 22 let po listopadu už přece jen budeme dál, a lumpárna nezůstanou bez trestu, zatím se ale zdá, že Rath a jeho "vypátraná" zlodějna byla jen a pouze vyjímka. Uvidíme, i když já jsem vpodstě skeptický.
Zdraví vás, srdečně, Štěpán Mar. :)
Mějte prima den!
Karel
28/04/2012
Gratulace
Dobrý den,pane Štěpáne,chci Vám jen dodatečně gratulovat k setkání s panem Darylem Cagleem.Docela Vám závidím,musel to být pro Vás super zážitek,málo kdo to asi pochopí (nemám pravdu?).Chtěl bych se jen zeptat,jak jste se cítil? Jako rovnocenný nebo je to přece jen vrchol a legenda tohoto žánru.Těším se na odezvu Vaší případné spolupráce.Jinak přeji mnoho úspěchů v další práci a přeji pěkný den.S pozdravem Karel. PS:Je možné poslat Vám ukázku mojí práce?
Štěpán Mareš
Dobrý večer, pane Karle, zdravím vás!
No, se zpožděním- za které se vám upřímně omlouvám!
Setkání to bylo opravdu zajímavé, z plánované hodiny jsme si nakonec povídali hodiny tři, a pořád bylo o čem...Je to zajímavé, pokat se s (dnes již) legendou světové a americké karikatury a satiry. Já s tím opravdu ani nepočítal a ani jsem nevěděl, že sem má Daryl Cagle namířeno. Až mi volali z Amerického centra, a řekli mi, že by se (prý) chtěl Daryl se mnou sejít, a také se mnou natočit rozhovor. No, skvělé,...nejdříve jsem tomu ani moc nevěřil, a pak jsem tu noc před setkáním poměrně špatně spal. Měl jsem trému, což se mi popravdě moc často nestává...:)
A nakonec to bylo úplně super, Daryl je prima člověk, sympaťák, zajímá se o evropskou karikaturu, o dění v Evropě, má dobrý přehled, zajímal se i o soud, ke kterému neúnavně dává impulsy paní Paroubková, (teď je to už ve Štrasburku), a nabídl mi spolupráci, což by mě ani nenapadlo.... Každopádně, když se mu mé vtipy budou zdát dostatečně "pochopitelné" pro americké publikum, pro americké čtenáře, není (prý) problém. Potěšilo mě to velmi, to je jasné. Musím říct, že jsem se vedle něj necítilani "podřízeně", ani "naopak", ale zkrátka dobře. On je fajn.
Karle, jestli chcete, pošlete mi svoji práci na - st.rhemy@seznam.cz , kouknu na ni rád!! :)
Ještě jednou vám moc děkuji za krásné psaní, a přeji vám příjemný- byť chladnější- víkend. A ať se vám jen a pouze daří!
S úctou, Štěpán Mar.
Eva z Brrr...
26/04/2012
No nevím...
Milý Štěpáne, tak jsem se dočetla, že jezdíte do Brna poměrně často...No nevím, co je to "poměrně"...kolem orloje jste pěkně dlouho neprošel:)
Ale nebojte se, sleduju Vás pořád - neboli po našem - furt pryč! Občas se hodně divím, co všechnou jsou někteří schopni sem napsat ...Ale daleko víc je těch, kteří Vám fandíme!!!!
Po delší době moc zdravím a přeju pořád hodně práce!!!Mějte se hezky, ahoj Eva z Brrr...
Štěpán Mareš
Evo milá z Brna, především vám mnohokrát děkuju za psaníčko, moc! :)
Udělala jste mi radost- prostě tak jak vy to umíte.

No, "do Brna jezdím poměrně často"- já jsem tím myslel hlavně kolem Brna, do Kroměříže, Bystřice pod Hostýnem, Slavkova, nebo "do" Brna do Tesca, do nákupního centra, do Vaňkovky, nebo třeba i na nádraží, atd....ale máte pravdu, v centru samotném, na Svoboďáku jsem už nějakou dobu nebyl. Ale u orloje jsem už konečně byl, jen mi nevypadla kulička. Respektive, ona vypadla, ale byl tam nával a hned byla fuč. takže jsem "utřel". :)
Až se vám Evo bude chtít, napište jak se máte, co rodina, a tak. A já bych se s vámi mohl fakt domluvit na nějakém tom setkání u orloje - jestli budete mít chvilku. A třeba vypadne i další kulička. A podaří se mi ji tentokrát uzmout. :)
Ještě jednou vám děkuju a mějte super víkend!
Zdraví vás, a všechny vaše blízké, Štěpán Mar.
p.s.- a promiňte mi, že jsem vám opět napsal opožděně.
Martin K.
23/04/2012
Komiks z 23.3.2012
Dobrý den, vaše komiksy mě celkem baví akorát jsem pro když už si někdo z něčeho dělá srandu tak aby věděl jak to je ... Slyšel jste někdy řikat nějakýho Brňáka "Též"? To vám tady u nás v životě nikdo neřekne :-D
Štěpán Mareš
Dobrý den Martine, jo jo, to je blbost, máte pravdu. Neuhlídal jsem, to. Scénáře vymýšlí Milan Tesř, a to je holt Pražák jak poleno, a "Brněnštinu" neovládá- já naopak trochu jo, jsem z Třebíče, respektive Okříšek, kousek od Třebíče, Brno znám, a jezdím do Brna poměrně často.
Ale v rychlosti kreslení jsem si toho bohužel nevšiml. Takže se omlouvám...! :)
Brńákům zdar!
Příště na to dám větší (za scénáristu) pozor.
Mějte se fajn a ať máte prima den!
Srdečně zdraví, Štěpán Mar.
První stránka12345678910... Poslední stránka